Vartheme Claro (2.1.10) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
