Vartheme Claro (2.1.10) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti
