Vartheme Claro (2.1.10) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
