Vartheme Claro (3.0.14) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
