Vartheme Claro (3.0.14) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
