Vartheme Claro (3.0.14) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
