Vartheme Claro (3.0.18) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
