Vartheme Claro (3.0.19) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
