Vartheme Claro (3.0.19) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
