Vartheme Claro (3.0.2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Pre-content
uk: Перед вмістом

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
