Vartheme Claro (3.0.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
