Vartheme Claro (3.0.15) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
