Vartheme Claro (4.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
