Vartheme Claro (4.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: or
nl: of

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
