Vartheme Claro (4.0.0-alpha3) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Help
no: Hjelp

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Header
no: Topptekst

en: or
no: eller

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: First sidebar
no: Første sidestolpe

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Highlighted
no: Uthevet

en: Pre-content
no: Før innholdet
