Vartheme Claro (4.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: or
ca: o

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
