Vartheme Claro (4.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: or
el: ή

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
