Vartheme Claro (4.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: or
eu: edo

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
