Vartheme Claro (4.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: or
id: atau

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
