Vartheme Claro (4.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: or
pl: lub

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
