Vartheme Claro (4.0.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Page title
fr: Titre de page

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: or
fr: ou

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Pre-content
fr: Pré-contenu

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales
