Vartheme Claro (4.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: or
ar: أو

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
