Vartheme Claro (4.0.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
