Vartheme Claro (4.0.5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: or
ps: او

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
