Vartheme Claro (4.0.9) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: or
ru: или

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Login with
ru: Войти с использованием

en: Pre-content
ru: Перед содержимым

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: A modern administration theme for Varbase standard websites. Based on the Gin Admin Theme and Claro Drupal core admin theme.
ru: Современная тема администрирования для стандартных сайтов Varbase. Основана на теме Gin Admin и теме Claro из ядра Drupal.
