Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Help
ar: مساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: General
ar: عام

en: or
ar: أو

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Status messages
ar: رسائل الحالة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Site branding
ar: العلامة التجارية للموقع

en: Primary admin actions
ar: الإجراءات الإدارية الرئيسية
