Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: General
fa: عمومی

en: or
fa: یا

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Primary admin actions
fa: اقدامات اصلی مدیر
