Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
