Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Login
he: כניסה

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: General
he: כללי

en: or
he: או

en: Tabs
he: לשוניות

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?
