Varbase Theme - Material Design (8.x-5.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: General
jv: Umum

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
