Varbase Theme - Material Design (8.x-5.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Header
sv: Sidhuvud

en: General
sv: Allmän

en: or
sv: eller

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Register a new account
sv: Registrera ett nytt konto

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Login with
sv: Logga in med

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
