Varbase Theme - Material Design (8.x-5.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: General
th: ทั่วไป

en: or
th: หรือ

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
