VAT Number (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Field types
ru: Типы полей
