VAT Number (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Webform
sk: Webformulár

en: Field types
sk: Typy polí
