VAT Number (2.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Webform
uk: Вебформа

en: Field types
uk: Типи полів

en: Advanced elements
uk: Розширені елементи
