VAT Number (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: VAT number
ro: Număr TVA

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
