VAT Number (2.0.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Field types
az: Sahə növləri
