VAT Number (2.0.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Webform
ca: Formulari web

en: Field types
ca: Tipus de camps
