VAT Number (2.0.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Webform
de: Webformular

en: VAT number
de: UStId-Nummer

en: VAT Number
de: Steuernummer

en: Field types
de: Feldtypen

en: Advanced elements
de: Fortgeschrittene Elemente
