VAT Number (2.0.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: VAT number
fi: ALV-tunnus

en: VAT Number
fi: ALV-tunnus

en: Field types
fi: Kenttätyypit
