VAT Number (2.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Advanced elements
ja: 高度な要素
