VAT Number (2.0.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Webform
be: Анкета

en: Field types
be: Тыпы палёў
