VAT Number (2.0.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: VAT number
es: Número de identificación tributaria (NIF/CIF en España)

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Advanced elements
es: Elementos avanzados
