VAT Number (2.0.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Field types
id: Jenis bidang isian
