VAT Number (2.0.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Webform
lt: Web forma

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai
