VAT Number (2.0.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Field types
pt: Tipos de campo
