VAT Number (2.0.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
