VAT Number (2.0.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Field types
tr: Alan tipleri
