VAT Number (2.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Webform
da: Webformular

en: VAT number
da: CVR nummer

en: Field types
da: Felttyper

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer
