VAT Number (2.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: VAT Number
fr: Numéro de TVA

en: Field types
fr: Types de champs

en: Advanced elements
fr: Éléments avancés
